Столичні правоохоронці затримали чоловіка, який ошукав пенсіонера

Столичні правоохоронці затримали чоловіка, який ошукав пенсіонера. До правоохоронців звернувся місцевий мешканець, який повідомив, що кілька хвилин тому невідомий заволодів його грошима. 74-річний потерпілий надав детальний опис зловмисника, за яким співробітники поліції оперативно розшукали його та затримали.

Як розповів начальник Оболонського управління поліції Євген Худяков, пенсіонер прямував до пункт обміну валют, але на вході до нього підійшов незнайомець та запропонував обміняти долари на гривні за більш вигідним курсом. Під виглядом обміну валюти зловмисник заволодів грошима киянина. Правопорушником виявився 52-річний мешканець Київщини.  За скоєне затриманому загрожує до трьох років обмеження волі.

- Я хотів купити 100 доларів, але помилився.

- Як саме ви помилилися?

- Так вийшло. 

- У вас грошові кошти, а саме 100 доларів є при собі? 

- Так.

- Де вони знаходяться?

- У руці.

- Ви надаєте їх добровільно на вилучення? Діставайте, будь ласка. 

Діана Шутько, старший інспектор Оболонського УП ГУНП у м. Києві

- Чоловіки зайшли до приміщення, де пенсіонер передав невідомому 100 доларів США, а натомість отримав 2800 гривень. Далі незнайомець, нібито під приводом перевірки суми виданих грошей, взяв у відвідувача гривні та згодом їх повернув. Однак не всю суму, а лише половину, оскільки більшість грошей він приховав та віддав лише 400 гривень дрібними купюрами. Дії зловмисника зафіксувала камера відеонагляду, яка встановлена у приміщенні пункту, а відтак вилучені записи ми долучили до матеріалів кримінального провадження.

Стрічка новин