Допоможіть школяру з Полтавщини здійснити освітню мрію

Допоможіть школяру з Полтавщини здійснити освітню мрію

Учні та учениці Пальчиківського навчально-виховного комплексу Полтавської міської ОТГ запустили власну ініціативу  на краудфандинговій платформі GoFundEd. 

У рамках всеукраїнського проєкту «Ідея Є!», мета якого полягає у впровадженні інновацій у школах, учасники пройшли навчання із проєктного менеджменту, краудфандингу і STEAMie, та, як результат створили власний проєкт «Science open the world». 

Автор ідеї — Сиволап Данило він прагне надати дітям, які навчаються у сільській школі можливість опановувати новітні технології. Саме тому його проєкт «Lego School» передбачає створення гуртка роботехніки для учнів 5-9 класів, який учні зможуть відвідувати безкоштовно.

Команда не планує зупинятись після реалізації проєкту та хоче, щоб ідея жила в школі й після завершення навчання. Підтримати учнівську мрію:https://gof.org.ua/campaigns/lego-school/

«Проєкт "Ідея Є"  —  це про важливий досвід та необхідні компетенції, адже саме краудфандинг розвиває креативність, навички командної роботи та пошуку партнерств і що найголовніше відкриває віру в себе через відчуття, що все можливо, за умови достатньої кількості зусиль», — керівниця проєкту Мухіна Олександра.

GoFundEd — це освітня краудфандингова платформа створена командою "Про.Світ". З 2016 року вона надає шкільним командам менторську підтримку та супровід у впровадженні проєктів у школах, навчає співпраці, комунікації та прозорому фандрейзингу.

Для запитань чи уточнень - телефонуйте за номером 0988563225, Ольга, комунікаційна менеджерка платформи.

Стрічка новин