У Гадяцькій громаді підприємці створюють нові робочі місця

Родина гадяцьких підприємців - Олександр і Людмила Приходьки, нещодавно отримали допомогу від фонду підтримки підприємництва Петрівсько-Роменської сільської ради. Завдяки цьому сім’я започаткувала власну справу і навіть створила нові робочі місця. Яким видом діяльності збираються займатися - з’ясовувала наша знімальна група.

Підприємниця Людмила Приходько із села Лютенька розповідає: разом із чоловіком Олександром подали бізнес-план до фонду підтримки підприємництва Петрівсько-Роменської сільської ради. Їхньою розробкою там зацікавилися і виділили кошти. 

Людмила Приходько, підприємниця 

- Вирощуємо в основному овочі, починаючи із раннього редису і закінчуємо пізньою капустою. Тобто весь спектр. Нам це вдалося. Не без підтримки сільської ради. А також фонду підтримки підприємництва.

Окрім овочівництва, сім'я підприємців планує займатися і тваринництвом.

Олександр Приходько, підприємець

- Закупили породистих кіз, хотіли б займатися козівництвом. Теж із підтримки держави. Це - породи заанинська і нубійська. Хотілося б отримати підтримку і розвиватися надалі, щоб діти не їздили за кордон. А працювали у нас в Україні.

Для цього гадяцькі підприємці вже зробили перший крок, організувавши нові робочі місця.

Олександр Приходько, підприємець

- За цей рік на нашому підприємстві створено два робочих місця. Тобто люди, які працюють у торгівлі, реалізовують нашу продукцію через магазини.

До речі, фонд підтримки підприємництва підписав меморандум із територіальними громадами району, плануючи сумісно допомагати сільським бізнесменам.

Алла Куліш, директор Фонду підтримки підприємництва Петрівсько-Роменської сільради

- Передбачається співфінансування підприємців 50х50. Загальна сума бізнес-плану була 200 тисяч гривень. 100 тисяч - це Лютенська сільська рада і 100 тисяч - фонд підтримки підприємництва. За 2021 рік бізнес-план фактично реалізований.

Лютенський сільський голова стверджує: подібна співпраця є взаємовигідною.

Володимир Омельченко, Лютенський сільський голова

- Думаю, що будемо продовжувати цю співпрацю і в подальшому. І будемо надавати ці вільні кошти, які потребують підприємці. Ми запрошуємо усіх підприємців, які здійснюють свою діяльність на території об’єднаної громади Лютенської для того, щоб підтримати їх у розвитку їхнього бізнесу.

Стрічка новин