Художник-самородок з села Лівенське

У селищі Лівенське Нехворощанської ТГ проживає художник, якого дійсно можна назвати самородком. Без спеціальної освіти він сам навчився художнього ремесла, і тепер створює шедеври. Для нашої знімальної групи він організував виставку із деяких своїх робіт.

Якщо є талант до малювання, відсутність спеціальної освіти - не перешкода. Андрій Мухін своїм прикладом показує, якщо тобі дійсно подобається те, чим ти займаєшся, і інші гідно оцінять твою роботу. І не важливо, виставляєшся ти в Галереї мистецтв, чи у сільському будинку культури.

Андрій Мухін, художник

-Малюю з самого дитинства. Я почав захоплюватися художньою діяльністю, ще коли був в школі, у мене вже тоді був до цього хист. Там мене підтримували і ставили мені по предмету високі оцінки. Вже тоді я захоплювався видатними художниками, адже з 6-7 років я вже малював Рубенса, Веласкеса, захоплювався Леонардо да Вінчі. 

Андрій згадує, що бабуся з дідусем підтримували його творчі мотиви і купували йому спеціальну художню літературу, аби той ще більше розвивав талант. Свої перші серйозні картини він створив 10 років тому, коли почав копіювати роботи художників на полотнах. Каже, щоб намалювати дійсно якісний шедевр, не шкода витратити і декілька місяців. Але воно того варте.

Андрій Мухін, художник

-Справа в тому, що я захоплювався цим і вивчав. Я їздив на планери, знайомився з різними художниками. Я своїм прикладом доказую, що можна зробити себе як особистість, як художник, який може малювати, який може відтворювати. Якщо у людини є сильне бажання, якщо вона захоплюється цим, він може все, і гори звернути.

За весь час своєї творчості Андрій Мухін намалював більше 150 робіт. Зараз більшість картин митець створює графікою, але при цьому старається постійно шукати нові стилі та особистостей. 

Стрічка новин