У Полтаві патрульна поліція вимірює швидкість автомобілів приладами TruCAM

Роблять це на 5-ох вулицях міста для того аби скоротити кількість правопорушників на автомобільних дорогах. Більше про це дивіться далі. 

Вулиця Європейська, Соборності, Сакко, Маршала Бірюзова, Великотирнівська та проспект Миру, це вулиці на яких патрульні радаром TruCam вимірюють швидкість автомобілів. Нині перевірка проходить на вулиці Європейській. Роблять це для підвищення рівня безпеки на дорогах міста.

Руслан Возниця, т.в.о пресофіцера патрульної поліції Полтавщини

- Вимірювання швидкісного режиму, контроль за швидкісним режимом у місті дійсно є необхідним. Перш за все він спрямований на підвищення рівня дисципліни серед водіїв, зменшення кількості дорожньо-транспортний пригод. І взагалі швидкість дуже впливає на самі наслідки ДТП. Якщо це швидкість перевищена люди досить часто травмуються і на жаль інколи гинуть.

Як тільки патрульні помічають на радарі цифри, які перевищують допустимі 50 км/год, вони зупиняють автомобіль, показують всі дані та виписують адміністративний протокол.

Лілія Тертична, інспекторка роти №3 патрульної поліції Полтавщини 

- Після зупинки, ми з водієм спілкуємося, ознайомлюємо його з доказами, якщо вони належним чином у нас зафіксований транспортний засіб, добре й чітко видно номерний знак транспортного засобу. Потім також обов’язково ознайомлюємо його з правами. Ми складаємо адмінматеріал. В залежності від швидкості із якою рухався водій.

З 17-го березня штрафи за перевищення швидкості зросли, зараз вони сягають від 340 гривень до 1700 гривень. 

Руслан Возниця, т.в.о пресофіцера патрульної поліції Полтавщини

- У Полтаві патрульні перевіряють швидкість вже не перший рік. І це дає свої результати, ми спостерігаємо рівень підвищення дисципліни водіїв. Якщо порівняти період, коли тільки з’явилися прилади на території міста. І сьогодення і кількість перевищення швидкості зараз значно менша.

Стрічка новин