Українців запрошують долучитися до ініціативи "Молодь говорить"

Українців запрошують долучитися до ініціативи "Молодь говорить"

Завис у власній інфо-бульбашці? Як щодо дискусії з людиною, з якою б ти, можливо, ніколи б в житті не зустрівся_лася? З людиною, у якої протилежне бачення і сприйняття тої чи іншої ситуації? 

Якщо тобі від 18 до 35 років і ти проживаєш в Україні, пропонуємо взяти участь у проєкті "Молодь говорить" і задовольнити свою потребу у якісному спілкуванні та діалозі. Онлайн-побачення наосліп – шанс випробувати новий та незвичайний формат обговорення важливих для тебе та цілої країни питань, які формують вектор розвитку країни. Серед них, наприклад є такі: “Чи хотів би ти, щоб Україна стала членом НАТО»? Або ж «Чи мають чоловіки брати таку ж відповідальність за виховання дітей, як і жінки»? 

Як це зробити?

Заходь на сайт https://molodhovoryt.in.ua/, відповідай на запитання “так” чи “ні” до 25 квітня 2021, реєструйся та отримай свій match - ідеальну пару з протилежними поглядами. Разом з співрозмовником_цею  обери зручну онлайн-платформу та признач зустріч на 15:00 15 травня. У тебе буде можливість поспілкуватися з людиною з іншого регіону країни з протилежним баченням, поділитися своїми поглядами та стати першим_ою в унікальному нестандартному форматі обговорення суспільно-політичних тем.

Конструктивна розмова, різні кути зору - саме те, що потрібно для нового досвіду, для діалогу та розуміння того, чому хтось думає інакше!

Реєстрація триватиме до 25 квітня на сайті проєкту. Більше інформації про нього - https://molodhovoryt.in.ua/.

"Молодь говорить" є частиною програми "Мріємо та діємо", яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.  

Партнером по реалізації є німецький проєкт My Country Talks.

Стрічка новин