У Google Chrome буде нова функція

У Google Chrome буде нова функція

Тестова комплектація Google Chrome відтепер має оригінальну функцію. Користувачі зможуть керувати відтворенням роликів, навіть якщо сайт відеохостингу відкритий в сусідній вкладці.

Інтерфейс дає змогу швидко запустити, зупинити або перемикнути ролик, а також перемотати його вперед чи назад, повідомляє Газета по-українськи з посиланням на iTechua.

Зробити це можна навіть у сусідній вкладці браузера, якщо відеоряд відтворюється фоном. Така функція є зручною для прослуховування музичних кліпів або подкастів під час роботи в браузері.

Нова опція працює з сервісом YouTube. Надалі перелік підтримуваних сайтів планують розширити. Поява нової функції в складі стандартного браузера очікується найближчим часом.

Компанія Xiaomi презентувала друге покоління розумної колонки Xiaomi Mi AI Speaker. Вона має кращу якість звуку та розширені можливості для зв'язку з іншими девайсами екосистеми IoT від Xiaomi. Девайс має 6 мікрофонів, а також підтримує об'єднання 2 та більше колонок для створення об'ємного звуку в приміщенні.

Стрічка новин