Трагедія на воді з працівниками Полтавської облдержадміністрації

Гумовий човен із 3-ма чоловіками перекинувся біля дамби у Вакуленцях. Унаслідок - люди загинули. Подія трапилась вчора близько 16:00. Очевидці викликали рятувальників. Надзвичайники повідомляють: ймовірно, чоловіки відпочивали на Ворсклі і надто близько підпливли до греблі. Фахівці рятувально-водолазної служби знайшли двох потопельників 11 квітня. 

Віталій Шкаревський, начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю ГУ ДСНС у Полт. обл.

- Уже о 17:04 було знайдено і вилучено з води перше тіло громадянина. О 17:50 було проведено пошук і знайдено тіло і вилучено з води тіло другого громадянина. Станом на 19:00 вчора ввечері було призупинено всі пошукові роботи, тому що вже було небезпечно працювати для самих водолазів.

За оперативною інформацією, тіло третього чоловіка виявили сьогодні о 11:40. На сайті Полтавської облдержадміністрації висловлюють співчуття з приводу раптової смерті колег. Повідомляють: двоє з них працювали в управлінні інфраструктури та цифрової трансформаціїї, віддавши близько 9 і 15 років державній службі. Третій протягом трьох років був співробітником Департаменту інфраструктури та туризму. 

Стрічка новин