Селяни садили власноруч новий парк

У Гориславцях Кременчуцького району заклали новий парк, який має стати окрасою села. Назву парку селяни планують обрати під час онлайн-опитування. Там обіцяють облаштувати повноцінну зону відпочинку. Яку саме - з’ясовувала наша знімальна група.

У селі Гориславці, яке входить до Піщанської територіальної громади, заклали новий парк, чим нагадали громадянам про важливість особистого вкладу кожного у спільну справу збереження і відновлення природи, охорони навколишнього середовища.

Олена Погорілець, директор Гориславівського будинку культури 

- Виникла така ідейка: прибрати старі дерева, викорчувати, вивезти усе сміття звідси. І закласти новий парк для того, щоб потім тут зробити, можливо, дитячі майданчики, сцену вуличну зробити. І, відповідно, зону відпочинку для наших людей.

Руслан Погорілець, депутат Піщанської сільради 

- Будемо сподіватися, що найближчим часом ми це зможемо зробити.

У заході із озеленення села взяло участь понад 50 мешканців громади.

Олександр Краплина, керівник Піщанської тергромади 

- Я, як сільський голова, підтримав цю ініціативу. Зараз тут знаходяться депутати сільської ради, члени виконкому, старости сіл і небайдужі люди, які побажали брати участь у цьому заході.

Під час імпровізованого суботника його учасники висадили близько 230 берез і понад півсотні сосонок. Нині розмірковують, як саме назвати цей парк.

Олена Погорілець, директор Гориславівського будинку культури 

- Можливо, проведемо якесь онлайн опитування. І кожен запропонує, як хоче назвати цей парк. Я думаю, якщо дерева молоді - вони тільки посаджені. Думаю, можливо, назвемо щось пов’язане із нашими дітьми.

Олександр Краплина, керівник Піщанської тергромади 

- Щоб і відпочинок, і природа. Щоб воно було приємно і для душі - для людей села Гориславці.

Селяни кажуть: подібні заходи згуртовують. Від роботи отримали максимум позитивних емоцій. А завершили її досить змістовним і приємним відпочинком.

Олена Погорілець, директор Гориславівського будинку культури 

- Сьогодні будемо їсти смачну кашу польову. І я так розумію, іще підготуємо, щось пожаримо на мангалі до каші, дістанемо із бочки кислі помідори, огірочки, капусту. І я думаю, що завершимо нашу працю сьогодні саме таким чином - смачним обідом. І якщо це буде у будинку культури - ще обов’язково заспіваємо українські пісні. 

Стрічка новин