В Україні частково легалізували використання медичного канабісу

В Україні частково легалізували використання медичного канабісу

Йдеться про використання деяких лікарняних засобів. 

Кабінет міністрів дозволив використання в Україні деяких препаратів, у складі яких є канабіс для медичного використання. Про це йдеться в постанові на сайті Кабінету міністрів, яку опублікували 7 квітня, пише ДТ. 

У документі зазначено, що до речовини ізольованого канабідіолу (ізоляту канабідіолу) цією постановою заходи державного контролю не встановлюються.

"Обіг психотропних речовин Дронабінол, Набілон (синтетичний канабіноїд, імітуючий дію ТГК) та Набіксімолс (стандартизований екстракт канабісу з однаковим вмістом ТГК та канабідіолу) допускається лише у формі лікарських засобів або у формі субстанцій, призначених для виробництва,  виготовлення таких лікарських засобів", – йдеться у документі. 

Нагадаємо, 20 травня 2019 року у Верховній Раді України зареєстрували законопроект про легалізацію медичного канабісу.Відповідний документ розробили для виконання петиції, яку зареєстровано 30 січня 2019 року. При цьому станом на 12 березня вона зібрала 25 тисяч підписів, необхідних для розгляду у Верховній Раді.

Стрічка новин