У Полтаві на дитячий майданчик впало дерево

У Полтаві по вулиці Небесної Сотні, 74 на дитячий майданчик у дворі багатоповерхівки впало аварійне дерево. Його гілки накрили одну з гойдалок. Жителі повідомили: на момент падіння тополі на майданчику нікого не було, хоча у дворі гуляли діти. Про це дивіться далі.

У Полтаві, в дворі житлового будинку по вулиці Небесної Сотні, 74, на дитячий майданчик впало дерево. Місцеві мешканці зазначили: на момент падіння аварійного дерева на дитячому майданчику нікого не було, та у дворі гуляли діти, яких налякало падіння великої тополі.

Ірина, мешканка будинку

- Ми гуляли біля другого під’їзду. Добре, що не пішли на майданчик, бо ми кожного дня гуляємо тут на майданчику. Чуємо, гілка падає, дуже гучно упала спочатку гілка, подивилися, ну нічого. А потім раз, і дерево впало. Діти перелякалися, тікають, до сих пір труситься дитина, боїться.

Голова ОСББ повідомив, що вже звертався з приводу аварійних дерев до інспекції з благоустрою, однак там належним чином не відреагували. А поряд знаходиться Студентський парк, у якому вже більшість дерев є потенційно небезпечними.

Вадим, голова ОСББ по вулиці Небесної Сотні, 74

- Тобто, об’єктивно сказати по ситуації, цим парком ніхто не займається. Це видно неозброєним оком, купа звалених дерев, чистки не проводяться. Коли у нас була дійсно аварійна ситуація, наші мешканці будинку зверталися, ще коли у нас була управлінська компанія, вони керували цим питанням. Ми один раз зверталися, коли у нас на парковку впало дерево.

У підприємстві «Декоративні культури» говорять: коли дізналися про випадок, одразу виїхали на виклик. Але займатися цими деревами вони не можуть, це – не їх повноваження. 

Сергій Сілаєв, директор КП «Декоративні культури»

- Зараз там бригада працює, знешкоджує те дерево, яке впало, ми його заберемо. Підприємство займається станом зелених насаджень в межах наданих повноважень: в парках, бульварах та скверах, які знаходяться у нього на балансі. За іншими зеленими насадженнями повинен здійснювати нагляд власник.

Станом на 17:00 дерево знешкодили та забрали його з майданчика. 

Стрічка новин