На вул.Мазепи перед будинком незаконно розрили землю

Сьогодні мешканці будинку за адресою Івана Мазепи, 49 обурювалися через те, що у них під вікнами екскаватором розрили землю без будь-яких попереджень і погоджувальної документації. 

Голова правління цього будинку поцікавилася, з якою метою риють землю. Єдине, що їй відповіли, – тут робитимуть майданчик для сміття. Мешканці обурені, оскільки, згідно із законодавством, сміттєві баки мають бути на відстані не менше 20 м. від стін житлового будинку, а цей майданчик буде за 12 м.

Лариса Варава, голова правління будинку по вул. Мазепи, 49

- Ні про які роботи нам не повідомляли, ніяких повідомлень не надсилали. Виходжу – дійсно екскаватор стоїть. Нарив траншеї, метрів з 10. Питаю: що це таке? Мовчать. Кажу: хто у вас старший? Я голова правління цього будинку, мені ж потрібно поспілкуватися. Надайте дозвільні документи проєкту узгодження, що це у вас таке буде? Кажуть: ми для вас робимо. Що ви для нас робите? Ми нічого не замовляли.

Не отримавши більше жодних коментарів, мешканці викликали поліцію. І поки ті складали протокол, екскаватор засипав землю назад, розрівняв її і поїхав. То ж хто замовник цього майданчика, і чи законно розривали землю, буде з’ясовувати поліція. 

Марина Зінюха, начальник відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Полтавській області

- Прибувши на виклик, патрульні зазначили, що незаконні роботи не відбуваються, робітники покинули місце події. Заявниця по даному факту написала заяву та пояснення.

Стрічка новин