У Полтаві з’явилися заборонні таблички

У Полтаві у парках та скверах міста з'явилися нові таблички про заборону вигулу собак. Встановило їх комунальне підприємство «Декоративні культури». Мета їх появи – зберегти місто чистим. Більше про це – у сюжеті Євгенії Манич.

«Вигул собак заборонено» – такі таблички днями з’явилися у скверах та парках Полтави. Ініціативу розповсюдження табличок по місту взяло на себе комунальне підприємство «Декоративні культури». А все для того, аби нагадати полтавцям правила вигулу домашніх улюбленців. 

Сергій Сілаєв, директор КП «Декоративні культури» 

- Ми таблички встановлюємо по паркам і скверам. Слід встановлювати таблички для того, щоб наші полтавці не вигулювали собак там, де заборонено. Тому що господарі собак, вони знають правила утримання тварин, але якщо їм не написано, що тут «вигул собак заборонено», вони вважають, що це можна робити.

Та думки полтавців з цього приводу різняться. Дехто вважає, що встановлення таких знаків є правильним.

А от власники чотирилапих улюбленців такій ідеї не дуже раді. Мовляв: парки та сквери – єдине місце, де можна погуляти з твариною. Облаштованих майданчиків для вигулу собак у Полтаві лише два, та й їхати до них далеко.

Олександра, полтавка 

- Я вважаю, що це не справедливо – ставити таблички. Якщо мене пам’ять не підводить, то наше конституційне право, людини України, яка має право пересуватися на законних підставах по території. Чому я, як власник собаки, який прибирає за нею, яка має всі документи, не маю право ходити з нею навіть по цьому парку.

Олександра вважає, що встановлення подібних табличок є упередженим ставленням до всіх господарів, навіть тих, хто вигулює собаку на повідку та прибирає за нею.

Олександра, полтавка

- Є люди, які не прибирають за своїми собаками. У мене, коли я йду на прогулянку, з собою завжди є пакет і я завжди за нею прибираю. І це упереджене ставлення до всіх чотирилапих. Тому що люди, з якими ми спілкуємося, собачники, у нас всі прибирають після своєї собаки.

Вихід із даної ситуації Олександра бачить тільки у створенні спеціальних майданчиків по всьому місту. А деякі полтавці бачать вирішення проблеми лише у пошкодженні відповідних знаків на території Корпусного парку та каштановій алеї. 

Стрічка новин