Сьогодні підприємці перекрили рух транспорту на автодорозі Київ-Харків

Влаштували мирну акцію проти закриття ринків та через те, що до них не вийшов керівник облдержадміністрації Олег Синєгубов. Підприємці говорять: сезонний товар закуплений, а збувати його немає як. Більше про це дивіться у наступному сюжеті.

Ранок для підприємців Центрального ринку розпочався з штурмування воріт, які ведуть до торгових павільйонів. Підприємці намагалися пройти до власних торгових точок, але марно, їх туди не впустили. Чекали й відповіді від керівництва Полтавської ОДА, але її теж не отримали. Тому підприємці вирішили перекривати рух на автодорозі Київ-Харків. 

Олександр Лещенко, організатор акції 

- Ми сьогодні до 10 години чекали, що представники облдержадміністрації вийдуть на діалог з підприємцями. Ми не виставляли умов, щоб карантин зняли, а для того, щоб разом напрацювати виходи людей на працю, підвищити вимоги щодо дотримання карантинних норм, але на діалог ніхто не йде, вони не вміють цього робити.

Підприємці вимагають рівних прав як для них, так і для великих торгівельних мереж. Зараз більшість придбала сезонний одяг та взуття, але реалізовувати продукцію наразі не мають змоги.

Людмила, підприємиця 

- Нас закрили несподівано, ми в помаранчевій зоні. Закрили тільки наш ринок речовий, хоча інші ринки відкриті. Ми працюємо на свіжому повітрі. Так, як помаранчева зона, нам не виплатять ніяких компенсацій. Нас у всіх, майже у всіх, товар, він іде сезонний, не круглорічний. Ми закупили весняний, нам потрібно його продати, аби придбати літній.

Пані Галина працює сама на себе, без реалізаторів. Вона говорить: після локдауну заощаджень не залишилось, на що зараз жити – не знає.

Галина, підприємиця

- Нас дуже часто закривали на локдаун і у нас, звичайно, ніяких запасів не залишилось. Зараз виходить так, що ми не можемо сидіти вдома. Але нехай тоді всі сидять вдома, і нам тоді виплачують хоч якусь компенсацію, або нехай відкривають усі ринки.

Підприємці безперервно ходили пішохідним переходом, пропускаючи лише спецавто. Близько 11 години рух транспорту на дорозі Київ-Харків відновили.

Стрічка новин