Відновлено ремонт автодороги Полтава-Красноград

В 2020 році на замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області розпочато поточний та капітальний ремонти на автодорозі державного значення Р-11 Полтава-Красноград.

До цього протягом останніх 60 років не було масштабного оновлення даного автошляху.  Проїзд підтримувався шляхом проведення ямкових ремонтів. Наразі проводиться спушування – один з процесів регенерації. Він забезпечить посилення основи дороги. Після цього буде укладено два шари асфальтобетону, зокрема, верхній шар – зі щебенево-мастикового асфальтобетону. Дорога побудована в період з 1958-1961 рр. Проходить Полтавською та Харківською областями. 

Юлія Ткаченко, прессекретарка Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Заплановано провести два види ремонту: поточний середній на ділянці від 1 км до 25 км окремими ділянками та капітальний ремонт з 25 км по 32 км. Окрім того, завершено проведення тендера на визначення розробника проєктно-кошторисної документації на проведення поточного середнього ремонту на ділянці з 32 до 45 кілометру, тобто, до кінця дороги. В подальшому, після розробки тендеру, ми визначимо підрядника, який буде проводити роботи на цій ділянці.

Стрічка новин