Киянка розповсюджувала спецквитки для проїзду в транспорті

Столичні правоохоронці викрили киянку, яка розповсюджувала спецквитки для проїзду в громадському транспорті. 

Під час патрулювання території Святошинського району інспектори патрульної поліції помітили скупчення людей на зупинці громадського транспорту. Коли поліцейські підійшли до громадян, аби зробити зауваження щодо порушення карантинних вимог, то побачили дівчину, яка продавала спеціальні квитки для проїзду в громадському транспорті. 

Аби з’ясувати усі обставини інциденту, жінку запросили до районного управління поліції. В ході бесіди 18-річна киянка повідомила, що замовила спецквитки та довідки про працевлаштування в одній із лікарень Києва через мережу інтернет. Дівчина перерахувала 5 тисяч гривень за перепустки та довідки, які в подальшому для громадян коштували 200 гривень за один такий квиток. Частину речових доказів правоохоронці вилучили для подальшого направлення на експертизу, а кілька підроблених документів зловмисниця встигла продати. 

Наразі правоохоронці встановлюють осіб, які виготовляли спецперепустки та довідки до них. Розпочато кримінальне провадження. 

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

Стрічка новин