У Полтаві відкрили оновлений АЗК AUTOTRANS на вулиці Ковпака, 15

Під час відкриття провели конкурс. Переможці отримали 50 літрів пального. Випадковому учаснику заходу заправили авто до повного баку. Як це було – дивіться у сюжеті.

На оновленому АЗК AUTOTRANS проводять розіграш. Учасникам заходу роздають браслети з номерками. За допомогою генератора випадкових чисел обирають переможця. Ним стає Володимир Рехлицький. Виграє безкоштовну миттєву заправку до повного бака. 

Володимир Рехлицький, водій

- Враження – дуже гарна, дуже красива АЗК. Заправляюсь, тому що гарне пальне.

Під час відкриття оновленого АЗК відвідувачі проводять прямі трансляції на своїх сторінках у соцмережах. Захід проходить з дотриманням карантинних вимог. Сім учасників, чиї ефіри набрали найбільше переглядів, отримують сертифікат на 50 літрів пального А-100 Євро або дизпалива. Серед переможців – Альона Бортнік.

Альона Бортнік, водійка 

- Знайома відсьогодні з власником мережі. Тобто, я впевнена у їхній якості. Відсьогодні я є постійним клієнтом.

Оновлений АЗК AUTOTRANS має потужний технологічний комплекс і нові паливнороздавальні колонки. На всіх постах можуть одночасно заправляти автівки як різними видами пального, так і газом. Процес – безшумний, тобто, без надокучливого гудіння.

Максим Бережний, заступник директора з комерційних питань мережі АЗК AUTOTRANS

- Ми збільшили можливість одночасно заправити автомобіль. Ми дуже піклуємося про своїх клієнтів і хочемо, щоб вони не стояли у чергах, а максимально зекономити їх час, щоб вони цей час витрачали на сім’ю, на друзів, а не проводити цей час на автозаправочній станції. Це перша заправка, яка була у мережі автотранс і, звісно, що логічно з цієї заправки почати ребрендинг новий стиль. Тепер  AUTOTRANS буде виглядати ось так.

А у магазині ви знайдете натуральні продукти місцевих виробників. Тут є і бездріжджовий хліб на заквасці, і професійна швейцарська кавомашина. Загалом у магазині – понад 1200 позицій товарів.

Оксана Рогова, начальник відділу по роботі з персоналом мережі АЗК AUTOTRANS

- Орієнтуємось на споживчі потреби наших клієнтів, ми цінуємо досвід, який ми уже набули. Відповідно, зараз зорієнтувались також, у тому числі на регіональних виробників. Отримуємо позитивні відгуки від наших клієнтів, тому що кожен цінує той продукт, який виготовлений у тому регіоні, у якому він проживає. Це важливо підтримувати власних виробників, наших місцевих.

Нагадаємо, у жовтні 2020 року AUTOTRANS відкрив оновлений АЗК у місті Глобине.

Стрічка новин