Зеленський запросив інвесторів із Катару до «Великого будівництва» в Україні

Зеленський запросив інвесторів із Катару до «Великого будівництва» в Україні

Під час офіційного візиту до Катару Володимир Зеленський звернувся до Еміра Катару Таміма бін Хамада аль Тані з пропозицією взяти участь у масштабній програмі відновлення інфраструктури України «Велике будівництво». Про це повідомляється на сайті Президента України.

Серед інших питань, що піднімалися на зустрічі, особливу увагу було приділено збільшенню інвестицій з боку Катару. Зокрема, мова йшла про залучення інвестицій у розвиток інфраструктурних об'єктів в Україні.

«Сподіваюся, що катарські компанії приєднаються до проєктів «Великого будівництва» вже в цьому році», - сказав Володимир Зеленський.

Україна розраховує на зацікавленість Катару до будівництва доріг, мостів, а також на участь катарських інвесторів у проєктах концесії українських портів.

«Зі свого боку Тамім бін Хамад Аль Тані наголосив на бажанні та готовності катарської сторони до подальшого розвитку всього спектру взаємовигідного співробітництва з Україною», - наголошується на сайті Президента.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко заявив, що до кінця 2023 року в Україні планується відновити всю мережу загальнодержавних доріг.

Стрічка новин