В Кременчуці діти змагалися в журналістському конкурсі

У Кременчуці провели дистанційний Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «STAR WAY».

Змагалися юні майстри пера і мікрофону у номінаціях: відеоробота, друкована робота та фоторепортаж. На конкурс надійшло понад пів тисячі робіт із різних куточків України. Серед переможців – учні шкіл Донеччини та миргородці, які на цих творчих змаганнях успішно представили Полтавщину.

Маргарита Васьковська, вихованка Миргородської станції юних техніків

- Так як я пишу вірші, то на конкурс направляла свої поетичні твори. У номінації «Відеороботи» я взяла участь у конкурсів із передноворічним інтерв’ю. Його взяла у миргородської поетеси-музиканта Людмили Шумейко. За номінацію «друкована робота» мені журі присудило перше місце. А за відеороботу – друге.

Кароліна Проноза, учениця Покровської ЗОШ №12 (Донецька обл.)

- Два роки уже займаюся фотографією, то вирішила взяти участь у номінації «Фоторепортаж». На конкурс надіслала фото, де зображено жука-оленя, пейзаж струмка у парку, троянду і ялинку.

Дар’я Михайличенко, учениця Покровської ЗОШ №4 (Донецька обл.)

- Наша команда була зацікавлена у створенні відео. Тому робота йшла швидко. Я дивилася онлайн-трансляцію нагородження переможців і взагалі не очікувала побачити себе серед переможців. Це такі враження – проробити таку роботу і отримати такий результат.

Стрічка новин