У Полтавському музеї Дальньої авіації влаштували толоку

Там прибирали територію музею, висадили нові ялинки, а також спиляли старі дерева. Працівники музею та небайдужі містяни підготували територію для нових відвідувачів. Як це було, бачила Євгенія Манич.

З нагоди спільної толоки на території Музею авіації відбувся урочистий мітинг, на якому вшанували пам'ять полеглих бійців на Сході держави. Влаштували таку волонтерську акцію, щоб закріпити союз між «Бойовим братерством України» та Полтавською областю. 

Павло Жебрівський, президент військово-цивільної спілки «Бойове братерство України» 

- Ми розширяємо «Бойове братерство України» і в тому числі ми формуємо братерський полк у Полтавській області. Перед цим ми реалізовували проєкт братерства, це «батьківське серце», це коли вручали дітям загиблих героїв обереги. Після цього всього ми приїхали сьогодні й затверджуємо в.о. командира полку, але не просто захід ради заходу, ми хочемо залишити слід.

Основна мета проєкту полягає не тільки в облаштуванні території закладу та створенні нових музейних локацій, це ще й привід об’єднати всі покоління захисників України.

Віталій Панасюк, командир 18-окремої бригади армійської авіації ім.І.Сікорського

- Це толока, яку вирішили зробити ветерани, побратими, друзі, які підтримують музей, тому що прийшла весна, вийшло сонечко, ми всі чекали весну. Зробити красиво, щоб люди, які приходять у гості, які відвідують музей, мали приємності на душі.

До Полтави завітали й гості зі столиці. Приїхав підтримати таку ініціативу й Народний артист України Володимир Талашко. Він говорить: дійство толоки має глибинну та давню історію. Така ініціатива, говорить артист, сіє в душах народу щось вічне.

Володимир Талашко, Народний артист України

- Я дуже радий, що маю відношення до дійства, тому що, дійсно, моя роль у картині Леоніда Бикова, Народного артиста України, нашого земляка з Краматорська, вона породжує не війну, а породжує любов. Тому що він сказав: «Як же ви не побачили, ви над моєю Україною билися?». Тому що і небо голубіше, і земля зеленіше, тому що Україна. Я дуже радий, що толока відбулася не для минулого, а для майбутнього. Тому дійсно будемо жити, якщо будемо збиратися робити, діяти і будувати. Будемо жити.

Стрічка новин