В Одесі створили перший в Україні музейний комікс

В Одесі створили перший в Україні музейний комікс

В Одеському муніципальному музеї особистих колекцій ім. О. Блещунова в форматі онлайн презентують перший в Україні музейний комікс.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сторінці заходу в Фейсбуці. 

Авторка коміксу «Подорожуємо музейним всесвітом разом з кицею Марісель» ілюстратор Марія Апрятова показує понад 40 ілюстрацій з історіями про музеї, відвідувачів, колекціонування і музейний етикет.

У коміксі художниця передала атмосферу незвичайного одеського музею, відомого як Будинок Блещунова. Саме на основі його експозиційних залів створені ілюстрації.

«Як художник зазначу, що всі експонати музею дійсно мають гарний вигляд у малюнку. Але чогось не вистачало – персонажа, який міг би оживляти історії. І такий персонаж з'явився. Прототипом стала музейна кішка Маруся Дворська-Брехунець», – розповіла Апрятова.

За словами художниці, її надихає, як кішка комунікує з відвідувачами на відкриттях виставок і великих заходах, як-от Ніч музеїв.

Вперше музей розповів про комікси навесні 2020 року, поки відвідувачі перебували вдома на карантині. Тоді Марія Апрятова вирішила поділитися музейними історіями і випустити комікси в соцмережі.

Стрічка новин