Завершився чемпіонат Нацгвардії з прикладної стрільби

Змагання проходили під Києвом на базі навчально-бойового центру підготовки до спеціальних дій військової частини 3070. 72 силовиків з різних структур змагалися за звання кращого стрільця та на першість серед малих тактичних груп складових сектору безпеки і оборони України. Деталі – у сюжеті Анни Ружін.

Впродовж чемпіонату 18 команд виборювали право бути кращими, стрільці виконували вправи зі штатної зброї (автомата та пістолета) на коротких та середніх відстанях, від 10 до 200 метрів, за різних умов тактичної обстановки.

Койот, військовослужбовець в/ч 3044 НГУ

- На даному чемпіонаті зібралися дуже багато команд і представників силових структур. З ними дуже цікаво співпрацювати, дивитися, як вони співпрацюють, може, щось у них брати на озброєння, так само вони дивляться, як ми працюємо, ділимся досвідом.

У перший день учасники виконали 10 вправ зі швидкісної стрільби, з яких 6 – стрільба з автомата (карабіна), 4 – стрільба із пістолета. Другого дня команди боролися у дуелі та визначали кращого стрільця в індивідуальному заліку. Третій день чемпіонату стрільці виконували 2 тактико-спеціальні вправи, за результатами яких і визначили переможців у командному заліку.

Призові командні місця розподілилися наступним чином:

у командному заліку за чемпіонат: Західне ТУ, Центральне ТУ та Південне Одеське ТУ.

Микола Балан, командувач Нацгвардії, генерал-полковник

- Хочу побажати кожному із вас бути здоровими: вам, вашим рідним і всім сім'ям, підлеглим, які в період війни, яка триває на Сході в Україні, всім побажати миру через перемогу.

Команди-переможці в загальному чемпіонаті нагороджені дипломами та кубками, а військовослужбовці, які показали кращі індивідуальні результати, – медалями.

Стрічка новин