У Лубнах представили нового голову райдержадміністрації

Указом Президента України на цю посаду призначено Сергія Сіряченка. Відповідний документ опублікований на сайті Глави держави. На представленні нового керівника району побувала і наша знімальна група.

Нового голову райдержадміністрації Сергія Сіряченка активу Лубенського району представив голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов. Сергій Сіряченко працював начальником Лубенського КП «Житло», начальником відділу будівництва, архітектури та ЖКГ, головним архітектором Лубенської райдержадміністрації, першим заступником голови Лубенської РДА. А віднедавна очолив район.

Сергій Сіряченко, голова Лубенської РДА

- Ми будемо виконувати ті завдання, які стоять перед нами. І хочу сказати, що, дійсно, територія Лубенського району на сьогоднішній день стала велика і, дійсно, є над чим працювати. Ми знаємо, що відбувається у тому чи іншому населеному пункті. Ми і надалі продовжуватимемо, ми і надалі відстоюватимемо права наших людей. Це – наші люди, які у нас повірили і хочуть вірити у найкраще майбутнє. 

У представленні керівника району взяли участь два народних депутата України - Анастасія Ляшенко та Максим Березін. 

Анастасія Ляшенко запевнила, що останнім часом у районі вже зроблено чимало. Очікує і в майбутньому консолідації зусиль різних гілок влади.

Анастасія Ляшенко, народний депутат України

- Наші пріоритети і обласної влади, і державної, і моєї, як народного депутата співпали. І ми у галузі охорони здоров’я зробили дуже суттєвий крок вперед.

А Максим Березін побажав організувати у районі гарну команду, де передусім панували б відповідальність і дисципліна. Новопризначеному керівнику для його підлеглих він навіть подарував дві картки - жовту і червону.

Максим Березін, народний депутат України

- Є така червона і жовта карточки, як на футболі. Так що без вагань, ви повинні і жовту вручати. Не розуміє людина – червону і з речами на вихід. У нас повинна бути конкретна справа, конкретні дії. І я від вас теж буду вимагати.

Перший заступник голови Лубенської РДА Євген Сільченко розповів про головні пріоритети, якими керуватимуться найближчим часом у своїй роботі.

Євген Сільченко, перший заступник голови Лубенської РДА 

- Співпраця із органами місцевого самоврядування, із новоутвореними громадами. Це – найголовніше, звісно, після подолання проблем із коронавірусом. Тому що співпраця із громадами дасть те, що ми зможемо розвиватися, розвивати район, в який входять всі ці громади.

Стрічка новин