Мінреінтеграції та "Укрзалізниця" запустили соціальну рекламу про мінну небезпеку

Мінреінтеграції та "Укрзалізниця" запустили соціальну рекламу про мінну небезпеку

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та АТ "Укрзалізниця" запустили соціальну рекламу про мінну небезпеку.

"Упродовж квітня на моніторах вокзалів АТ "Укрзалізниця" буде здійснюватися трансляція соціального відеоролика "Не поспішай! Будь уважним!". Відеоролик був розроблений Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з метою підвищення обізнаності населення про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів в рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії, присвяченої Міжнародному дню просвіти з питань мінної безпеки", - йдеться в повідомленні пресслужби міністерства.

Зазначається, що відео транслюватимуть на станціях Київ-Пасажирський, Харків-Пасажирський, Одеса-Головна, Дніпро-Головний, Львів, Херсон, Миколаїв і Запоріжжя.

Крім того, ролик транслюватимуть протягом липня 2021 року - в період літніх канікул і подорожей школярів.

Згідно з повідомленням, у 2020 році було вироблено понад 30 тис. одиниць посібників у вигляді тематичних розмальовок для дітей 1-4 класів і щоденників для учнів 5-9 класів, спрямованих на забезпечення необхідного рівня знань і практичного навчання з питань мінної безпеки. Також розроблено і виготовлено 8 тис. навчальних посібників - книжок у вигляді коміксів для учнів середньої школи.

Виготовлено та розповсюджено також 2 тисячі 432 одиниці попереджувальних (маркувальних) знаків "Небезпечно міни!" для позначення територій поблизу контрольних пунктів в'їзду-виїзду в населених пунктах Донецької та Луганської областей.

Стрічка новин