У березні українці купили 9 тисяч нових авто

У березні українці купили 9 тисяч нових авто

У порівнянні з лютим попит на нові авто збільшився майже на 43%.

З початку року в Україні було придбано на 4% авто більше, ніж за аналогічний період минулого року.

У березні 2021 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року продажі нових легкових транспортних засобів в Україні збільшилися на 45% - до понад дев'ять тисяч авто. Також березень став найбільш "врожайним" місяцем першого кварталу року. Про це повідомляє асоціація Укравтопром.

"Березень 2021 року український ринок нових легкових автомобілів закінчив з результатом трохи більш ніж 9 тис. реалізованих і зареєстрованих авто. Таким чином, до минулого року березневі реєстрації нових машин збільшилися на 45%", - говориться в повідомленні.

В Укравтопромі нагадали про жорсткі карантинні обмеження в березні 2020 року. У порівнянні з лютим 2021 року попит на нові авто в Україні збільшився майже на 43%.

Як і раніше популярна на українському ринку французька марка Renault. У березні було придбано 1 256 авто. На другому місці за популярністю в українців - Toyota. Тепер на дорогах країни їздить на 1 171 авто більше цієї марки.

Третя позиція у KIA (646 авто). На четвертому місці Skoda (627), на п'ятому - Volkswagen (525).

"Бестселером на українському ринку нових легкових автомобілів за підсумками березня став автомобіль Toyota RAV4, який вибрали 644 покупці", - наголосили в Укравтопромі.

Усього ж в першому кварталі поточного року в Україні було придбано 21,1 тисяча нових легкових авто, що на 4% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Стрічка новин