У селищі Вороніна під Полтавою встановили соціальний бокс

Патрульна поліція разом із органом самоорганізації населення мікрорайону Вороніна розробили пілотний проєкт соціального боксу. Це невеликий контейнер з дитячим одягом, взуттям та іншими необхідними для малозабезпечених сімей речами. Як виникла ідея такого проєкту та як його планують розширяти, дивіться у сюжеті Іванни Бурлаки.

Головна ініціаторка пілотного проєкту - Аліна Кондратенко. Вона і зайнялася організацією соціального боксу.

Аліна Кондратенко, старший інспектор з особливих доручень відділу зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції в Полтавській обл.

- Буквально на минулому тижні ми з колегою перебирали речі, які ми відвозимо або в кризовий центр, або в притулок. І подумали: ми постійно відвозимо в одні і ті самі місця. Спонтанно виникла думка: якщо це зробити окремо на районах? 

Цю ідею підтримав орган самоорганізації населення мікрорайону Вороніна. Там встановили пілотний бокс, який наповнили одягом, взуттям, книгами, та підгузками для дітей віком до 4-х років. Перший вклад зробили самі патрульні, які віддали речі, з яких виросли їх діти. Проте згодом вміст боксу буде змінюватися в залежності від потреб населення. 

Лариса Карпова зазначає, що місцеві мешканці цю ідею підтримали, і готові нести гарні нові речі.

Лариса Карпова, голова органу самоорганізації населення м-ну Вороніна

- На сьогоднішній день відгукнулося майже 30% населення, і готові ще допомагати таким сім’ям. Раніше ми збирали речі і відвозили їх у відділ у справах дітей. Там їх роздавали діткам, які виховуються в неповних сім’ях, які залишилися без батьків, виховувалися в інтернатах або в сім’ї, які переїхали з Донеччини чи Луганщини, які дійсно втратили домівки і тут нуждалися в чомусь. А сьогодні ми маємо змогу завдяки Аліні допомагати і нашим мешканцям. Бо такі сім’ї є і у нас.

Аліна розповідає, що чудово було б в кожному районі Полтави організувати такі бокси із необхідними речами, щоб люди у вільному доступі могли їх отримати.

Аліна Кондратенко, старший інспектор з особливих доручень відділу зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції в Полтавській обл.

- Ми будемо просити людей, щоб вони залишали нам якісь певні побажання. Наприклад: «Я багатодітна мати, у мене декілька діток і немає речей на осінь, наприклад курточки». А ми будемо шукати, де ці речі можна взяти. Тож, будь-хто, хто проживає в мікрорайоні Вороніна може прийти до громадської приймальні за адресою вул. Тунельна 27, там прийомний день вівторок та четвер та взяти необхідні речі для себе та своєї родини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію