У Кременчуці пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу «Пожежі краще запобігти»

«Діти показали природу, яка плаче»: у Кременчуці визначили переможців конкурсу «Пожежі краще запобігти». Із юними наддніпрянськими художники спілкувалася наша знімальна група.

У Кременчуцькій художній школі імені Литовченка нагородили переможців міського етапу конкурсу на тему пожежної безпеки. Цього року майже 50 робіт подали юні кременчуцькі художники.

Ірина Осадча, учасниця конкурсу

- Я намалювала, як загорівся будинок і приїхали пожежники та загасили його.

Маргарита, учасниця конкурсу

- Я намалювала ліс, який горить. Звірі тікають і не знають, що їм робити, тому що їхній дім згорів.

Катя, учасниця конкурсу

- Я намалювала роботу про те, що пожежник гасить ліс, який весь у вогні. Усі дерева померли. Мені так жаль, адже вони роблять повітря, яким ми дихаємо. Вони дуже корисні.

Цьогоріч учасниками конкурсу стали учні Кременчуцької художньої школи імені Литовченка, а з ініціативою виступили фахівці Кременчуцького міськрайонного управління ДСНС. Діти охоче бралися до роботи, проявляючи ініціативу і глибоку творчу уяву.

Ірина Зуб, старша інспекторка Кременчуцького міськрайонного управління ДСНС

- Дітки в малюнках відображають проблему пожеж в екосистемах. І це, здається навіть якийсь парадокс, якщо дорослі порушують правила пожежної безпеки, навмисне випалюють сміття, сухостій, ми завжди про це говоримо. То дітки малюють природу, яка плаче від того, що відбуваються пожежі в екосистемах.

Ірина Мосієнко, заступниця директора з навчально-виховної роботи

- Конкурс цей дуже мав великий резонанс серед учнів, дуже було багато бажаючих взяти участь у цьому конкурсі, бо тематика, дійсно, динамічна. Це – небезпека, це – якийсь може бути цікавий розвиток подій. Бо є конкретне завдання.

Це був перший етап Всеукраїнського конкурсу «Пожежі краще запобігти». Організатори стверджують: він вдався і свою основну мету виконав повністю.

Ірина Зуб, старша інспекторка Кременчуцького міськрайонного управління ДСНС

- Ці малюнки не залишають байдужими. Я їх зберігаю. І, звичайно, в електронному вигляді також хочу показати всім. Щоб вони не тільки взяли участь у конкурсі. Можливо, хтось навіть із дорослих, коли побачить через дитячий погляд проблематику пожежної безпеки подумає: я не буду випалювати сміття, коли навіть мені про це кажуть діти.

Стрічка новин