Підприємці – проти карантину

Під стінами Полтавської облдержадміністрації сьогодні на мирну акцію вийшли підприємці з речових та продуктових ринків. Все – через посилення карантину з 3 квітня, однією з умов якого є обмеження роботи ринків. На акції побувала і наша знімальна група.

У Полтавській територіальній громаді з 3 квітня посилюють карантинні обмеження. Відповідне рішення було прийняте на засіданні регіональної комісії ТЕБ і НС. Одне із обмежень стосувалось закриття непродовольчих ринків. Та самі підприємці з цим не згодні. Тому й вийшли до стін Полтавської ОДА.

Олександр Лещенко, перший заступник голови СП «Народна кооперація Полтавщина» 

- Таке рішення приймали на підставі чого, чи проводився моніторинг того, як загружена дана територія і наскільки вона небезпечна. Оскільки зараз не ті часи, коли стоять черги, як, наприклад, речовий ринок і супермаркет, таких черг там немає. Хочемо почути, на підставі чого вони приймали рішення, кого обмежувати, а кого не обмежувати.

Підприємці вимагають дозволити їм працювати на вихідних, аргументуючи це тим, що не отримають допомоги ні від Уряду, ні від місцевої влади. 

Оксана Олефір, підприємиця

- Ми не в червоній зоні, але наші точки, торгові місця всі хочуть закрити. Дуже багато підприємців, реалізаторів, працівників, за що ми будемо ці два тижня, як вони кажуть, профілактична така робота, за що ми будемо жити, кормити своїх дітей і за що будуть жити наші реалізатори.

Підприємці всі свої скарги передали голові Полтавської ОДА. Якщо ж їх ніхто не почує, обіцяють цілий день стояти під стінами облдержадміністрації, аби їм дозволили працювати.

Стрічка новин