У Миргороді чоловік незаконно збував свіжовиловлену рибу

У Миргороді чоловік незаконно збував свіжовиловлену рибу

У соціальній мережі Facebook, на сторінці однієї зі спільнот рибалок-любителів, 30 березня було розміщено публікацію про незаконний вилов риби з річки Хорол у Миргороді. 

Поліція перевірила цю інформацію. Вона підтвердилась. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

У викладеному в соціальній мережі пості учасник спільноти розмістив відео, де невідомий чоловік із човна здійснює незаконний вилов риби за допомогою сітки. Отримавши цю інформацію, 31 березня рейдова група в складі дільничного офіцера поліції та громадського інспектора з охорони довкілля державної екологічної інспекції Центрального округу, виявили правопорушника на центральному ринку Миргорода. Чоловік здійснював продаж риби без документів, що пояснюють її походження.

На 52-річного миргородця складені протоколи за частиною 1 статті 88-1 (Порушення порядку придбання та збуту об’єктів тваринного або рослинного світу) та статті 159 (Порушення правил торгівлі на ринках) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Згідно чинного законодавства, адміністративні матеріали будуть передані на розгляд адміністративної комісії Миргородської міської територіальної громади для прийняття правового рішення.

Стрічка новин