Почала роботу мобільна група із протидії домашньому насильству

У Кременчуцькому районному управлінні поліції Полтавщини почала роботу мобільна група із протидії домашньому насильству. Її ще називають «Поліна».

Це вже другий підрозділ на Полтавщині, який орієнтований виключно на протидію насильству в сім’ї. Перші настанови 12-ом поліцейським, які входять до мобільної групи, надав начальник управління превентивної діяльності поліції Полтавської області Роман Ніколаєнко.

Роман Ніколаєнко, начальник управління превентивної діяльності поліції Полтавської області

- Проведений аналіз даної групи показує, що ефективність її роботи доволі висока. І вже мешканці міста Полтава відчувають на собі якість даної мобільної групи. Вважаю, що уже найближчим часом мешканці Кременчука відчують ефективність і якість роботи даної мобільної групи.

У Кременчуці із початку 2021 року поліцейськими складено 60 адміністративних протоколів про вчинення домашнього насильства та винесено 23 термінових заборонних приписи стосовно кривдників.

Поліція Полтавщини закликає громадян до активної співпраці щодо протидії насильству в сім’ї. Якщо ви стали жертвою домашнього насильства або вам відома інформація про особу, відносно якої вчиняється насильство, не зволікайте, а інформуйте поліцію за номером 102, або на безкоштовну національну «Гарячу лінію» з протидії домашньому насильству за номерами: 0 800 500 335 чи на номер 116-123. 

Стрічка новин