МОЗ обіцяє мільйон доз вакцин Pfizer

МОЗ обіцяє мільйон доз вакцин Pfizer

Найближчим часом в рамках механізму COVAX Україна повинна отримати: 117 000 доз Pfizer, а ще мільйон - до липня.

Україна додатково отримає мільйон доз вакцини від коронавірусу компанії Pfizer в рамках глобального механізму COVAX. Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі hromadske.

Незабаром Україна повинна отримати: 117 000 доз Pfizer в рамках COVAX. 

"Плюс ми отримали додатково підтвердження від глобальної ініціативи COVAX про виділення Україні ще майже одного мільйона доз вакцини Pfizer, яка буде поставлена ​​траншами до кінця червня", - говорить Ляшко.

Також він розповів про очікування інших поставок вакцин від коронавірусу.

"Covishield ми отримали 500 000. За контрактом до кінця березня мало прийти ще мільйон доз. Потім такі 500000 доз і ще мільйон. Однак зараз в Індії тимчасова заборона на експорт вакцини, але ми не панікуємо, тому що зараз приходить нова вакцина з такою ж платформи - в рамках механізму COVAX", - сказав Ляшко.

За його словами, до кінця травня Україна повинна отримати 1,7 мільйона доз вакцини AstraZeneca, першу партію в 360 000 вже готові відвантажити, але є проблеми з реєстрацією препарату.

Також Ляшко нагадав про контракти на поставку близько 2 мільйонів доз вакцини від китайської компанії Sinovac. Перша поставка в 215 000 доз вже прийшла і зараз проходить лабораторний контроль.

Стрічка новин