З 3 квітня у Полтаві діятимуть обмеження «червоної» зони

Полтавська, Миргородська, Лубенська, Гадяцька, Горішньоплавнівська територіальні громади потрапили до «червоної зони» карантину.

Карантинні обмеження планують посилити у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації на цих територіях. Про це повідомили під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Анатолій Журавльов, заступник обласного лабораторного центру

- Полтавська область знаходить в «помаранчевій» зоні по індикатору визначення рівнів епідемічної безпеки. Епідпоріг на всі ГРВІ перевищений на 11,5%. Рівень госпіталізації стабільно вище 60 осіб на 100 тисяч населення. Тиждень найвищі показники по Диканському району, на першому місці потім місто Полтава, Машівський район, Гадяч та Полтавський район.

Обмеження будуть діяти з 00:00 3 квітня до 17 квітня. 

Отже, заборонено приймання відвідувачів у кафе, ресторанах та барах, крім роботи на виніс та доставку; заборонено приймання відвідувачів у ТРЦ та розважальних закладах; заборонено приймання відвідувачів у закладах культури і проводити масові заходи, крім автоконцертів; забороняється діяльність непродовольчих ринків; забороняється відвідування закладів освіти, крім: студентів 6 курсу та інтернів, що здобувають освіту за медичними напрямами і задіяні у подоланні наслідків поширення коронавірусної хвороби; вихованців дитсадків, 1-4 класи шкіл, спецшкіл та навчально-реабілітаційних центрів.

Стрічка новин