Представили нового голову Кременчуцької РДА

Президент України Володимир Зеленський 23 березня видав розпорядження «Про призначення Олега Лєдніка головою Кременчуцької районної державної адміністрації Полтавської області». Напередодні нового керівника представив активу новосформованого району голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. На цьому заході побувала і наша знімальна група.

Під час зустрічі із кременчуцьким активом голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов подякував колишньому голові Кременчуцької РДА, а нині – голові Омельницької громади Андрію Пирогу за роботу і зачитав розпорядження Володимира Зеленського про призначення Олега Лєдніка. Далі він дав настанови новому керманичу.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Перша настанова – це, звичайно, нульова толерантність до будь-яких проявів, відповідно, корупції. Це однозначно. Це не обговорюється. І друга настанова – це співпраця із ОТГ. Це є вкрай важливо. Головне – так само співпраця із районною радою. І, звичайно, співпраця із вашою найбільшою громадою. Це – відповідно, Кременчуцька громада.

Олег Лєднік заявив, що лише у тісній співпраці можна відновити інфраструктуру району і пообіцяв опікуватися, у першу чергу, найбільш нагальними проблемами.

Олег Лєднік, голова Кременчуцької РДА

- Ми зберемо усі проблемні питання, які є в кожній територіальній громаді окремо для того, щоб намітити шляхи вирішення цих проблем у загальний і спільний спосіб. Наше завдання буде – проблеми не тільки вивчити, а й знайти варіанти вирішення цих проблем, щоб ми виступали, як єдина рушійна сила.

Серед пріоритетів – відновлення доріг та подальше збереження високої якості їхнього покриття. А ще про відкриття «гарячої» лінії для громадян, які б могли повідомляти про проблеми району. Заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков вважає, що першочергово новий керівник райдержадміністрації має сформувати команду.

Євген Греков, заступник голови Полтавської ОДА

- У зв’язку із формуванням територіальних громад багато фахівців прийшли працювати у територіальні громади, але і в РДА мають бути люди, які можуть вирішувати ті покладені на них завдання і фахово допомагати будь-якому мешканцю, або будь-якій громаді.

Хто може стати заступниками Олега Лєдніка – поки невідомо. Сам керманич РДА відмовився називати прізвища, бо, за його словами, «ще триває процес формування команди».

Про себе, вже після представлення, розповів стисло: з 2006 по 2012 роки працював керманичем податківців у Комсомольську, з 2015 у Кременчуцькій податковій – першим заступником начальника –  керівником податкової міліції, з 2018 по 2020 роки – на Закарпатті, де очолював податкову міліцію.

Олег Лєднік також повідомив, що відкритий для журналістів і пообіцяв своєчасно інформувати громаду про свою роботу. Із  призначенням Олега Лєдніка привітали голови ОТГ.

Стрічка новин