Під Полтавою народилися дві пантери

Пару новонароджених чорних пантер показали нашим кореспондентам. Хлопчику та дівчинці – місяць. Відвідувачі Екопарку Ковалівка зможуть побачити їх лише після двох місяців життя. А поки що помилуватись маленькими пантерами можна у сюжеті Аліни Боровик. 

У цих хижаків ще немає імен. На світ з'явились 27 лютого. Перші тижні життя провели з мамою.

Аліна Боровик, кореспондентка

- Зараз маленьких пантер уже відлучили від батьків. Вчать їх соціалізуватися. Вони поки виглядають, як маленькі котики, але уже починають показувати свої зубки.

Іван Дігтяр, головний ветеринар Екопарку

- Котик жвавіший, більш як хлопчик, хуліган такий росте. А дівчинка більш сором'язлива, більш спокійна.

Батьки малят проживають в Екопарку Ковалівка. А де мешкатимуть нащадки у майбутньому, поки невідомо. Можливо, їх передадуть в інший зоопарк. А побачити їх під Полтавою відвідувачі зможуть не раніше кінця квітня.

Іван Дігтяр, головний ветеринар Екопарку

- Коли будуть проведені всі ветеринарні профілактичні заходи, коли буде повністю переведено на більш дорослий корм, тоді вони будуть доступні для огляду. Поки що вони знаходяться в окремому приміщенні для вирощування молодняка саме хижих тварин.

У пари великих кішок з Екопарку Ковалівка – уже третій приплід малят. Чорна пантера не є самостійним видом. Найчастіше це леопард, або ягуар. Чорне забарвлення – прояв меланізму, викликаного мутацією гена. Шкура пантери не ідеально чорного кольору, на ній видніються плями.

Стрічка новин