Допомоги потребує маленький Нікіта Крижний з Києва

У нього діагностували спінальну м'язову атрофію. Аби вилікувати захворювання, потрібно 2 мільйона 300 тисяч доларів. Як можна допомогти врятувати життя Нікіті – далі у сюжеті.

Почалося все з того, що у Нікіти зникала опора у ногах. Кінцівки ставали все слабшими. Згодом малюку поставили страшний діагноз. При такому захворюванні діти не доживають до 2,5 років, розповідає батько Антон. Зараз Нікіті – рік і 10 місяців. 

Антон Крижний, батько Нікіти

- Нікіті призначили ДНК-тест. Висновок аналізу прийшов через місяць, де було підтвердження на СМА. Спінально-м’язову атрофію першого типу. Ми не повірили, вирішили перездати ДНК-тест за кордоном, де СМА також підтвердилась.

Лікарі запевнили родину – порятунок від хвороби є. Проте, коштує неймовірно дорого. Один укол – 2 мільйона 300 тисяч доларів. 

Олена Кольцова, мама Нікіти

- Ми робимо все для того, щоб врятувати життя нашого Нікітулічки. Всі, хто побачить нас, хочу звернутись до кожної доброї душі – допоможіть, будь ласка, нам врятувати Нікітку, зробити, щоб він був здоровий і жив повноцінним життям, як інші дітки.

Антон Крижний, батько Нікіти

- Ми віримо, що зберемо кошти, зробимо необхідну терапію, яка допоможе нашому Нікіті бути здоровим.

Реквізити для допомоги ви бачите на екрані. Карта ПриватБанку на ім'я батька Нікіти - Антона Крижного: 

ПРИВАТ БАНК

5363 5420 1248 4144 Крижний А.І. 

ОЩАДБАНК:

5167 8031 1488 2462 Крижний А.І.

MONOBANK:

4441 1144 2370 7692 Крижний А.І.

Невеликий благодійний внесок може допомогти врятувати життя.

Стрічка новин