Викрили поліцейського, який налагодив діяльність гральних закладів

У Бердянську ДБР викрило гральний бізнес, який діяв під прикриттям поліцейських.

За попередньою інформацією, працівник поліції з цивільними особами організував гральний бізнес у Бердянську. Встановлено, що до схеми причетна низка співробітників Бердянського районного відділу поліції, які, попри неодноразові заяви громадян, «не помічали» активної роботи гральних закладів.

Слідчі територіального управління ДБР у Мелітополі, за сприяння ДВБ Нацполіції, здійснюють досудове розслідування кримінального провадження за фактом незаконної організації у Бердянську закладів для азартних ігор. ДБР проводять обшуки в осіб, причетних до скоєння кримінального правопорушення.

Ольга Чиканова, спікер ДБР 

- Кримінальне провадження відкрите за фактами незаконної організації або проведення азартних ігор за попередньою змовою групою осіб та бездіяльності працівників правоохоронного органу щодо незаконної діяльності з організації або проведення азартних ігор (ч. 2 ст. 203-2, ч. 1 ст. 365-3 КК України). Санкція статей передбачає позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років.

Стрічка новин