На Полтавщині група збувала наркотики через інтернет-магазини

На Полтавщині поліція, СБУ та прокуратура припинили діяльність злочинної групи, яка збувала наркотики через інтернет-магазини. 

Злочинна група більше року займалась постачанням до міста Полтава прекурсорів в особливо великих розмірах. У подальшому фігуранти виготовляли психотропні засоби та в великих масштабах збували їх у місті через створені в месенджерах інтернет-магазини. У ході оперативно-розшукових та слідчих дій встановлено, що зловмисники продавали препарати, які в собі містять псевдоефедрин, обіг якого обмежено. Також встановлено, що ці наркотичні препарати були незаконно переміщені на територію України через митний кордон поза митним контролем. Наразі триває розслідування за трьома статтями. 

У разі доведення судом вини підозрюваним загрожує до 15-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Тривають слідчі дії.

Артем Родигін, заступник начальника поліції Полтавщини

- Під час санкціонованих обшуків 24 березня у членів злочинної групи слідчі вилучили психотропні речовини, наркотичні засоби, прекурсори, обладнання для їх виготовлення, мобільні телефони, за допомогою яких учасники групи спілкувались між собою, грошові кошти, отримані від незаконного обігу наркотиків тощо. У ході досудового слідства встановлено, що до даної групи також входили  викладачі одного з медичних закладів освіти, який розташований за межами Полтавської області. В умовах лабораторії навчального закладу вони здійснювали незаконне виготовлення психотропних речовин. Наразі слідчими поліції області під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури шести особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень.

Стрічка новин