Затримали миргородця, який чотири роки переховувався від суду

Затримали миргородця, який чотири роки переховувався від суду

Зупинили розшукуваного в пункті пропуску на кордоні з Росією.

Громадянин перебував у розшуку за угон автомобіля у Миргороді. Затримали розшукуваного в пункті пропуску на кордоні з Росією. На часі він доставлений поліцейськими до Миргородського міськрайонного суду, де йому обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Начальник Миргородського відділу поліції Полтавщини Андрій Тюков повідомив: 

"Обвинувачений у вчиненні незаконного заволодіння  автомобілем не з'являвся на судові засідання, а у 2017 році втік до Росії, щоб уникнути покарання. За цей час на території сусідньої держави чоловік вчинив розбійний напад, був засуджений до 2-х років ув’язнення і перебував у місцях позбавлення волі. По відбуттю покарання з Російської Федерації його видворили. Наразі він взятий під варту".

На пункті пропуску українсько-російської ділянки кордону в Чернігівській області прикордонники з’ясували, що фігурант розшукується правоохоронними органами Полтавщини і передали інформацію оперативним працівникам Миргородського райвідділу поліції.

За неявку до органу правосуддя Миргородський міськрайонний суд Полтавської області обрав 34-річному обвинуваченому за ч.1 ст.289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України запобіжний захід – тримання під вартою.

Стрічка новин