У школах Полтавщини учнів навчатимуть сортувати відходи за допомогою настільної гри

У громадській організації «Еколтава» тестують настільну гру «ЕКО-МЕМО», яка полягає у розвитку звичок сортування відходів. З деталями Анна Ружін – далі.

До набору входять 36 карток із зображенням різних типів відходів (папір, метал, пластик, скло, органіка, залишкове сміття), поле для сортування, а також 18 карток подяки.

Гра доволі проста. Потрібно розкласти гральні картки зображенням донизу, намагаючись знайти дві однакові картки. Знайшовши їх, сортуємо до відповідного контейнера і отримуємо приз.

- У нас наприклад, співпадає, і тут є схожі товари. З'явилася упаковка від соку, ми знаємо, що це центропак. У нас є таке поле, де є різні відходи, але ми знаємо, що це не підпадає під тип відходів, тому ми його відкидаємо в залишкове сміття.

Незабаром її отримають і школярі з громад Полтавщини.

Марина Цигрик, виконавча директорка ГО «ЕКОЛТАВА» 

- У нас така інформаційна кампанія для закладів освіти і вчителів, і ми будемо проводити навчальні лекції для вчителів. Після чого вони передадуть у свої школи декілька ігор. Ми поширимо близько 200 екземплярів у 4 ОТГ, тобто, я гадаю, що на перервах діткам буде дуже цікаво.

Марина Садкіна, керівниця проєкту «Роз'яснювальна кампанія у сфері поводження з відходами», у рамках якого закупили гру, додає: гра розрахована на школярів, проте й дорослі грати в неї буде цікаво. 

Марина Садкіна, керівниця проєкту, у рамках якого закупили гру 

- Навіть для дорослих, оскільки ми часто знаємо, що дорослі розуміють, що варто сортувати, але вони не знають, які точно. Тобто, товари і відходи можна відправляти в який контейнер. Тому ця гра не тільки навчить малечу, а й дорослим правилам правильного сортування. 

Стрічка новин