На Полтавщині пройшли змагання із пішохідного туризму

Відбулися вони у селі Нова Кочубеївка Полтавського району.

Їх організували у залік 24-ої обласної туристської спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини. Спортсмени змагалися у двох вікових групах: учнівська молодь не старша 2007 року народження та учнівська і студентська молодь не старша 2001 року народження. Загалом своє вміння демонстрували понад 30 команд, а це близько 200 спортсменів. Вони виконували чимало елементів, які доводиться застосовувати на туристичних маршрутах: в’язання вузлів, імітація природніх перешкод, етап колод, навісна переправа, паралельні мотузки, рух по жердинах, скельний підйом, спуск по вертикальних перилах та похилій переправі вгору-вниз.

Олександр Козачинський, суддя змагань

- До змагань готувався досить довго: проводив технічну і фізичну підготовку. Дані змагання вважаю досить цікавими і досить позитивними для майбутнього учасників, які з’явилися на дані змагання.

Євгенія Тур, член команди Красногорівської ЗОШ 

- Особливу увагу звернули на в’язання вузлів, бо це було для нас найскладнішим. Під час самих змагань найскладнішим для нас був етап перетягування себе на канаті за допомогою карабіну. А от перетягування жердини для нас було найлегшим. І хоча наша команда не перемогла, але ми отримали масу позитивних емоцій та відшліфували свої спортивні навички.

Стрічка новин