Прощання з засновником щелепно-лицевої хірургії України відбудеться 26 березня

Прощання з засновником щелепно-лицевої хірургії України відбудеться 26 березня

23 березня 2021 року пішов з життя полтавський лікар, Олег Рибалов, один із засновників хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії України.

Олег Рибалов –  фундатор хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії України, повідомляє Українська медична стоматологічна академія.

Видатний вчений, талановитий лікар, всесвітньо визнаний видатний науковець, професор, доктор медичних наук, академік Української академії наук, професор кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії з пластичною та реконструктивною хірургією голови та шиї Української медичної стоматологічної академії пішов з життя напередодні свого 80-річчя.

Завдяки енциклопедичним знанням, досвіду та лікарській майстерності його золоті руки врятували життя та здоров’я багатьох тисяч пацієнтів. Він був взірцем для декількох поколінь його численних учнів та колег і незліченної плеяди студентства. До останнього свого подиху професор Рибалов Олег Васильович надавав медичну допомогу хворим, готував молодих вчених, формував їх світогляд, брав постійну участь у розвитку хірургічної стоматології в Україні, мав активну життєву позицію.

Він запам’ятався людиною з великим серцем, безмежно добрим, чуйним, який міг безкорисно прийти на допомогу, підтримати, заспокоїти у важку хвилину, надихаючим оточуючих повірити в свої сили та творити добро. Це непоправна втрата для науки, молодого покоління та людей, яким він допомагав у житті та праці.

Прощання з доктором медичних наук, професором Олегом Васильовичем Рибаловим відбудеться 26 березня 2021 року з 11.00 до 11.30 годин у храмі Віри, Надії, Любові.

Стрічка новин