Зігравши на випередження, Зеленський домігся найважливіших для України заяв Британії та ЄС

Зігравши на випередження, Зеленський домігся найважливіших для України заяв Британії та ЄС

За допомогою голови ОП Андрія Єрмака президент України Володимир Зеленський зіграв на випередження на дипломатичному полі й домігся найважливіших для України заяв Євросоюзу і Великобританії. Про це йдеться в статті «Зеленський обігрує РФ і домагається підтримки ЄС і Великої Британії» на Обозревателе.

«Результатом проактивної дипломатії Києва стали дві найважливіших заяви, які практично одночасно зробили лідери ЄС та Великої Британії», - пише видання.

Так, нагадують автори статті, «16 березня прем'єр-міністр Борис Джонсон назвав Росію головною проблемою безпеки Великої Британії, зазначивши при цьому, що Велика Британія буде нарощувати ядерну зброю, а Лондон буде розширювати свою присутність у високотехнологічних сферах космосу і кіберпростору».

Звертається увага також на заяву президента Європейської ради Шарля Мішеля, яка прозвучала під час відеоконференції голів ЄС з президентом РФ Путіним: «Відносини між ЄС і Росією знаходяться на низькому рівні».

Головною вимогою Мішеля до РФ, як пише ЗМІ, стала ситуація в Україні, а саме - виконання Кремлем Мінських угод у питанні врегулювання ситуації на окупованому Донбасі.

Автори матеріалу констатують, що таким чином Зеленський, зігравши на випередження, зумів домогтися двох найважливіших стратегічних перемог в Європі.

«І хоча попереду у Києва ще багато напружених переговорів, важливо, що проактивна стратегія України почала приносити відчутні результати», - підкреслює видання.

Стрічка новин