Зігравши на випередження, Зеленський домігся найважливіших для України заяв Британії та ЄС

За допомогою голови ОП Андрія Єрмака президент України Володимир Зеленський зіграв на випередження на дипломатичному полі й домігся найважливіших для України заяв Євросоюзу і Великобританії. Про це йдеться в статті «Зеленський обігрує РФ і домагається підтримки ЄС і Великої Британії» на Обозревателе.

«Результатом проактивної дипломатії Києва стали дві найважливіших заяви, які практично одночасно зробили лідери ЄС та Великої Британії», - пише видання.

Так, нагадують автори статті, «16 березня прем'єр-міністр Борис Джонсон назвав Росію головною проблемою безпеки Великої Британії, зазначивши при цьому, що Велика Британія буде нарощувати ядерну зброю, а Лондон буде розширювати свою присутність у високотехнологічних сферах космосу і кіберпростору».

Звертається увага також на заяву президента Європейської ради Шарля Мішеля, яка прозвучала під час відеоконференції голів ЄС з президентом РФ Путіним: «Відносини між ЄС і Росією знаходяться на низькому рівні».

Головною вимогою Мішеля до РФ, як пише ЗМІ, стала ситуація в Україні, а саме - виконання Кремлем Мінських угод у питанні врегулювання ситуації на окупованому Донбасі.

Автори матеріалу констатують, що таким чином Зеленський, зігравши на випередження, зумів домогтися двох найважливіших стратегічних перемог в Європі.

«І хоча попереду у Києва ще багато напружених переговорів, важливо, що проактивна стратегія України почала приносити відчутні результати», - підкреслює видання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію