Дорогу розширили, а світлофор залишився на проїзній частині

Біля 1 міської клінічної лікарні у Полтаві вже більше ніж півроку встановлений світлофор посеред проїжджої частини. Водії на конструкцію нарікають, кажуть: він заважає усім учасникам дорожнього руху і створює аварійну ситуацію. Іванна Бурлака – далі.

У зв’язку з реконструкцією проїзної частини на перехресті вулиць Олеся Гончара та Симона Петлюри трапилася ситуація, під час якої світлофорний об’єкт опинився на проїзній частині. Він перебував там і раніше, але через те, що дорогу розширили, бордюрний камінь змістився і світлофор опинився посеред дороги.

Сергій Глоба, оператор телеканалу «Центральний», водій

- Я взагалі не розумію, як можна було залишити там світлофор. Хоча сам стовп змінили, але він залишився на тому ж місці, де був старий. Дорога розширилася, а стовп не перенесли. По-перше, це аварійна ситуація. Там в темноті взагалі не видно, де той стовп стоїть. І, хоч їдучи прямо, хоч повертаючи направо, можна в нього влетіти.

У Патрульній поліції роз’яснюють: про ситуацію вони знають і наразі приймаються відповідні рішення.

Руслан Возниця, т.в.о. пресофіцера патрульної поліції Полтавщини

- Звичайно, за державними стандартами України він не може розміщуватися поза межами бордюрного каменя, і на дорозі, так як створює не тільки небезпеку для усіх учасників дорожнього руху, так і незручності. У зв’язку з цим, до відповідних служб патрульними відділу безпеки дорожнього руху було надіслано вимогу, в якій говорилося про необхідність терміново перенести світлофор за межі проїзної частини. 

Руслан Возниця повідомив: вже сьогодні «Міськсвітло» разом з підрядними організаціями займається усуненням даного недоліку.

Стрічка новин