Новопризначений прокурор Кременчука дав свою першу пресконференцію

На ній розповів про себе, здивувався рівнем злочинності у наддніпрянському місті та намітив першочергові цілі структури, яку нещодавно очолив.

На початку пресконференції новопризначений керівник Кременчуцької окружної прокуратури розповів про себе та свою родину. Зокрема, журналісти дізналися, що Андрію Лапку 45 років, він – уродженець Донеччини. В органах прокуратури – близько 20 років, 11 із них – на керівних посадах. Пройшов шлях від слідчого до прокурора окружної прокуратури. Працюючи трохи більше тижня у Кременчуці, він вже детально проаналізував стан злочинності у місті.

Андрій Лапко, керівник Кременчуцької окружної прокуратури 

- Я хочу відзначити надвисокий рівень таких злочинів, як крадіжки, грабежі, розбої. І саме у цьому полягає координаційна роль органів прокуратури для того, щоб ми спільно з поліцією подолали це явище і захистили мешканців міста.

Каже: серед першочергових планів – розгляд економічних злочинів та тих, які скоюються у сфері екології. Втім, спектр діяльності структури, яку він очолює, буде досить широким.

Андрій Лапко, керівник Кременчуцької окружної прокуратури 

- Прокуратура основну увагу буде приділяти дотриманню законності при здійсненні закупівель за бюджетні кошти, дотримання бюджетного законодавства. Питання самовільного захвату землі, самовільного будівництва, дотримання законодавства про комунальну власність, надрокористування.

При цьому Андрій Лапко зазначає: підприємці, які не порушують закон, навпаки, стануть більш захищеними від всіляких нападів, у тому числі, й від рейдерства.

Стосовно формування нової команди, Андрій Лапко зізнався: ще не може чітко назвати імен своїх заступників, бо це питання узгоджується в прокуратурі області.

Андрій Лапко, керівник Кременчуцької окружної прокуратури 

- Що стосується формування кадрового складу - цей процес наразі триває та процес призначення заступників уже вирішується. І найближчим часом, я думаю, прокуратура буде повністю укомплектована.

Також новий прокурор запевнив: буде відкритий для громади і не відмовляється інформувати про роботу прокуратури через ЗМІ.

Андрій Лапко, керівник Кременчуцької окружної прокуратури 

- Підвищення рівня відкритості та довіри громадськості до прокуратури - це наш основний пріоритет. І хочу зазначити, що все можливо досягти, у тому числі – із вашою допомогою.

Стрічка новин