Наркотики в посилці для засудженого

Наркотики в посилці для засудженого

У Миргороді поліцейські Ізолятора тимчасового тримання виявили наркотики в посилці, яка надійшла для засудженого. 

За фактом незаконної передачі наркотичних засобів у місця позбавлення волі слідчим відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України. Причетних до передачі наркотичного зілля встановлюють.

Начальник Миргородського райвідділу поліції Андрій Тюков зазначив:

"Наркотики були ретельно замасковані у рукавах куртки і знаходились у посилці, яку доставив кур’єр однієї із служб доставки. Речі були адресовані 39-річному мешканцю Кременчуцького району, засудженому за вчинення розбійного нападу. Чоловікові призначене судом  покарання - 12 років  позбавлення волі. Зараз він продовжує утримуватись під вартою до набрання вироку суду законної сили".

У рамках відкритого кримінального провадження триває досудове розслідування. Наразі експертним дослідженням встановлено, що виявлена речовина являється наркотичним засобом - канабісом. Санкція частини 2 статті 307 (Незаконне пересилання чи збут наркотичних засобів у місця позбавлення волі) Кримінального кодексу України передбачає позбавлення волі на строк до 10 років із конфіскацією майна.

Стрічка новин