Рибалка витягнув спінінгом хлопчика, який опинився на крижині

У столиці рибалка витягнув спінінгом хлопчика, який опинився на крижині. Відео порятунку дитини виклав Річард Горда на своєму YouTube-каналі.

А розпочалося все із зйомок ролика на річці Десенка. Рибалка Річард Горда разом із другом Сергієм Булавським рибалили та експериментували з різними приманками. Водночас Горда знімав на відео весь процес для свого YouTube-каналу про риболовлю. А тоді дізналися про біду і побігли на порятунок дитини. Єдиним інструментом був спінінг, ним і виловлював малого з крижаного полону. 

Річард Горда, рибалка 

- Руки трусяться, триндець, ви вже все бачили на відео. Я вас дуже прошу, не допускайте дітей до води. 11 років хлопцю, це добре, що у нас був спінінг з собою і я закинув. Руки реально трусяться. Улов, можна сказати, такий вийшов. Бережіть себе і своїх дітей, забороняйте підходити до води, я вас дуже прошу.

Пізніше у мережі Facebook чоловік написав: 

Подвигу ніякого немає, просто опинилися там в потрібний момент. Те, що кинув і з першого разу влучив, це дякувати треба Богу. По іншому не бачу. Другої спроби могло і не бути. Крига під малим тріщала. Дитина суха, здорова та буде мати урок на все життя. Дивіться за своїми чадами і забороняйте підходити до води. Я майже відійшов і готуюсь на наступну рибалку.

Це не перший в мене випадок з дітьми за останні 6 років. Якось так.

Стрічка новин