На Полтавщині вакцинували понад 5 000 людей

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту
Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Про це на апаратній нараді 22 березня повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак.

"Навесні частіше на коронавірус хворіють молоді люди, які також мають серйозні супутні захворювання. Вони поступають у лікарні в важкому стані. Медичні працівники констатують, що нині пацієнти за станом та тяжкістю перебігу хвороби значно важчі і майже всі кисневозалежні. Завдання всіх – розірвати ланцюг контактів, мінімізувати масові заходи. Ми в пандемії. І всі повинні це розуміти", – сказав Віктор Лисак.

За його словами, з 12 березня по 22 березня кількість хворих зросла на 33%, захворіло 1893 особи. На апаратах ШВЛ знаходиться 56 пацієнтів. Нині достатньо ліжок, забезпечених киснем. Однак із такими темпами захворюваності потрібно буде збільшувати кількість кисневих точок. Нині додано 32 ліжка в Миргороді.

Віктор Лисак сказав, що в області додатково отримали швидкісні тести на антиген, щодоби ними в регіоні роблять 2000 тестувань. Зросла й кількість викликів бригад «швидких» з 600 до  800.  

На Полтавщині щепили понад 5230 людей. До слова, в області перейшли на другий етап вакцинації і розширили перелік осіб, які вакцинуються. За програмою «Дія» на вакцинацію записано понад 7 000 осіб. Першими, кого будуть щеплювати, це будуть люди 80+.

Стрічка новин