Розпочався другий етап вакцинації

Відсьогодні розпочинають роботу стаціонарні пункти щеплення та стартує другий етап вакцинальної кампанії, на початку якого проти коронавірусу щеплюватимуться сімейні лікарі. 

Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. За його словами, загалом будуть розгорнуті 2,5 тис. пунктів щеплень. До складу такого пункту будуть входити лікар, 2 медпрацівники середньої ланки та реєстратор. 

Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України

- З 22 березня в Україні розпочинається чергова ланка другого етапу вакцинації - до організації щеплень, окрім мобільних бригад, додаються ще стаціонарні пункти щеплень у кількості 565 одиниць. Згідно нашої дорожньої карти вакцинації, у нас вакцинація проходить в 5 етапів. З цього тижня ми переходимо до наступного кроку в межах другого етапу вакцинації - це імунізація сімейних лікарів, які безпосередньо контактують з хворими.

Після отримання нових партій вакцини до другого етапу імунізації будуть долучені працівники соціальної сфери, громадського здоров’я та люди віком за 80. Вакцинація цієї категорії громадян, які вже попередньо записалися на щеплення через сімейних лікарів, або через додаток «Дія», чи Контакт-центр МОЗ, має розпочатися з 29 березня.

Стрічка новин