Кирило Тимошенко: За програмою "Велике будівництво" всю мережу держдоріг буде відновлено​​до кінця 2023 року

Кирило Тимошенко: За програмою "Велике будівництво" всю мережу держдоріг буде відновлено​​до кінця 2023 року

За умови достатнього фінансування до кінця 2023 року Укравтодор може відновити всю мережу загальнодержавних доріг, яка налічує понад 20 000 км. Про це в ефірі програми "Право на владу" заявив заступник голови Офісу Президента, координатор президентської програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко.

За його словами, повне відновлення мережі доріг державного значення до 2023 року є метою "Великого будівництва", а впевненості в реальності виконання цих планів надають результати минулого року.

"Коли ми говорили про плани 2020 року, то на початку всі сміялися і говорили: "Та що ви таке говорите? 4000 кілометрів доріг? Та такого не буде!" А ми взяли і зробили. В цьому році зробимо мінімум 4,5 тисячі км, але хочемо зробити і більше. Все залежить від фінансування, ми шукаємо шляхи для фінансування, і кредитного, й іншого. Наша мета - зробити всі загальнодержавні дороги (це траси, якими займається Укравтодор) до кінця 2023 року. Це більше 20 тисяч кілометрів доріг", - сказав Тимошенко.

При цьому заступник голови ОП зазначив, що часто виникає нерозуміння зони відповідальності за державні і місцеві дороги. Укравтодор, зазначив Тимошенко, відповідає саме за дороги державного значення. А за дороги в межах населених пунктів відповідають вже мери, яких обирали самі жителі міст.

Крім збільшеної кількості побудованих і відремонтованих доріг, Тимошенко звернув також увагу на якість виконання дорожніх робіт, яка також зросла. За його даними, після зимового періоду усі відновлені за президентською програмою "Велике будівництво" дороги збереглися в ідеальному стані.

"На прикладі траси Запоріжжя-Маріуполь, яку побудували ще в позаминулому році за 68 днів і про яку всі говорили, що вона зійде зі снігом, можна подивитися, що зараз з нею все добре", - сказав Тимошенко.

Нагадаємо, раніше Кирило Тимошенко повідомив, що в рамках "Великого будівництва" центральна влада переходить на новий рівень співпраці з місцевою владою, що дозволить зробити відновлення місцевої інфраструктури більш ефективним.

Стрічка новин