На Полтавщині посилюють карантин

Дія обмежень розпочинається опівночі 20 березня і діятиме до 3 квітня. Це вирішили на засіданні обласної комісій ТЕБ і НС у п'ятницю, мотивуючи це збільшенням приросту тих, хто захворів на COVID-19. Що потрапить під заборону, знає Анна Ружін.

На початку обговорення епідситуації в області слово по черзі надають учасникам комісії. 

Олег Синуєгубов, голова Полтавської ОДА

- За результатами доповідей та з урахуванням обговорення регіональна комісія вирішила: суб'єктам господарювання, незалежно від форм власності, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням людей, спортивні зали, фітнес-центри, кінотеатри, культові споруди, ТЦ, ринки, організація перевезення пасажирів на міських та міжміських маршрутах тощо. Посилити виконання протиепідемічних заходів, визначених постановою Кабміну України. 

Від 9 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), запровадити додаткові (до діючих) обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину. 

Контроль за виконанням покласти на ГУ НП Полтавської області, управління патрульної поліції та Держпродспоживслужбу. У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації із захворюваністю на Полтавщині та з метою зупинення поширення коронавірусу запроваджуються додаткові заходи з 20 березня. 

До діючих обмежень додаються:

- забороняється відвідування закладів освіти, крім:

студентів 6 курсу та інтернів, які здобувають освіту за медичними напрямами і задіяні у подоланні наслідків поширення коронавірусної хвороби;

- вихованців дитсадків;

- 1-4 класи шкіл;

- відвідування спецшкіл та навчально-реабілітаційних центрів;

- приймання відвідувачів у закладах культури та проведення культурних масових заходів (розважальних, соціальних, рекламних й інших) та проведення масових релігійних зібрань;

- робота торговельно-розважальних центрів в частині діяльності розважальних закладів;

- робота розважальних закладів (дискотеки, нічні клуби тощо).

Заплановані заходи перенесуть на інші дати, коли ситуація покращиться. Обмеження діятимуть до 03.04.2021 року. 

Стрічка новин